رونمایی از جدیدترین اسپرسو مولتی بویلر بیزرا مدل ویکتوریا در نمایشگاه هاست Bezzera Victoria

  • خانه / اخبار و تازه ها / رونمایی از جدیدترین اسپرسو مولتی بویلر بیزرا مدل ویکتوریا در نمایشگاه هاست Bezzera Victoria
victoria news

رونمایی از جدیدترین اسپرسو مولتی بویلر بیزرا مدل ویکتوریا در نمایشگاه هاست Bezzera Victoria

بازرگانی آی تک

رونمایی از جدیدترین اسپرسو مولتی بویلر بیزرا در نمایشگاه صنایع غذایی و مهمانداری ایتالیا (Host 2019)
شرکت بیزرا از دستگاه جدید اسپرسو مولتی بویلر خود در نمایشگاه هاست میلان از تاریخ 26 تا 30 مهر رونمایی خواهد کرد. مدل Victoria به سیستم مولتی بویلر مجهز می باشد که این امکان را به کاربر می‌دهد تا بدون دغدغه از افت فشار و دما ، با نازل بخار دستگاه از شیر فوم بگیرند.
➕بازرگانی آی تک بعنوان نماینده انحصاری بیزرا در ایران سعی دارد با ارائه جدیدترین و بهترین محصولات بیزرا با کارت گار انتی 24 ماهه #ماه_تک_سرویس و خدمات پس از فروش گام بلندی در ارتقا و پیشرفت این صنعت در ایران بردارد.
نمایشگاه صنعت غذا و مهمانداری هاست ایتالیا ۲۰۱۹ مقصدی عالی برای اطلاع از آخرین نوآوری ها و روندهای بازار در صنایع غذایی و هتلداری است، که چهلمین دوره آن مهر ماه امسال در شهر میلان ایتالیا برگزار می شود.

قهوه گانودرما چیست ؟

قهوه گانودرما چیست ؟

قهوه گانودرما نوشیدنی سالم با عصاره قارچ قرمز و دانه های قهوه بو داده است .
طرز تهیه اسموتی خوش مزه  با مخلوط کن سیدو

طرز تهیه اسموتی خوش مزه با مخلوط کن سیدو

اگر از چگونگی تهیه اسموتی ها آگاهی دقیقی ندارید، می توانید این مطلب را قدم به قدم دنبال کنید. در اینجا یاد می گیرید که چگونه اسموتی ساده را با مخلوط کن سیدو تهیه کنید.
راهنمای آسیاب کردن قهوه

راهنمای آسیاب کردن قهوه

چگونه و چه مقدار قهوه ام را آسیاب کنم؟ با چه ابزاری این کار را انجام دهم؟ یک کافی لاور زمانی در دم آوری قهوه ناموفق است که از میزان آسیا کردن آن بی خبر باشد! یک قهوه خوب نیازمند آسیاب کردن درست و دقیق است.
coffee-time-500

5 ساعت قبل از خواب قهوه ننوشید

بیش از یک سوم مردم جهان قهوه را دوست دارند و مصرف می کنند. 5 ساعت قبل از خواب قهوه ننوشید، 10 صبح تا 12 ظهر بهترین زمان نوشیدن قهوه
مخلوط کن سیدو

چرا مخلوط کن سیدو؟

مخلوط کن سیدو ابزاری با کیفیت و با دوام و یکی از بهترین تولیدات برند ایتالیایی سیدو است و در عین حال یکی از ابزار های پرکاربرد و ضرروی در کافی شاپ ها و فروشگاه های عرضه آب میوه و بستنی است که کمک شایانی به پرسنل مجموعه شما در راه ارائه خدمات بهتر و