کولر اسپلیت

کولر tsl

کولر اسپلیت

کولر های اسپلیت به سیستم سرمایشی و گرمایشی اطلاق می گردد که محیطی مطبوع را در فصل های مختلف ایجاد می کند و اولویت استفاده از آن برای خنک کردن محیط در فصل گرم می باشد و به چند گروه دیواری، ایستاده، پرتابل و پنجره ای تقسیم می گردد.

کولر های دیواری یا اسپلیت از دو قسمت یونیت داخلی و خارجی تشکیل شده اند که یونیت داخلی شامل اواپراتور و یونیت خارجی شامل کمپرسور و کندانسور می باشد. در این سه قسمت گاز فریون موجود موجود می باشد که با تراکم و آزاد شدن موجب جذب گرما و خنک کردن محیط می گردد. کولر های دیواری در ظرفیت های مختلفی وجود دارد که شما می توانید با توجه به متراژ محیط انتخاب درست تری داشته باشید. مصرف انرژی این نوع کولر ها نسبت به بقیه کولر ها کمتر می باشد.

کولر های ایستاده برای محیط با متراژ بالا از جمله سالن های همایش، مساجد، فروشگاه های بزرگ و سالن های ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد. کولر های پرتابل در ابعاد کوچک تر و طراحی زیبا و قابل حمل تر می باشند. کولر های پنجره ای هم جز ساده ترین و ابتدایی ترین کولر هاست که قسمتی از آن در محیط داخلی و قسمتی در محیط بیرونی قرار می گیرد و دارای مصرف انرژی بیشتری هستند.

دقت به برند کولر و برچسب انرژی و ضمانت و سرویس دهی از نکات قابل توجه در انتخاب کولر های اسپلیت می باشد که شما می توانید از بهترین مشاوره با گروه صنعتی اوچال در تمام این مراحل برخوردار شوید.

 

قهوه گانودرما چیست ؟

قهوه گانودرما چیست ؟

قهوه گانودرما نوشیدنی سالم با عصاره قارچ قرمز و دانه های قهوه بو داده است .
طرز تهیه اسموتی خوش مزه  با مخلوط کن سیدو

طرز تهیه اسموتی خوش مزه با مخلوط کن سیدو

اگر از چگونگی تهیه اسموتی ها آگاهی دقیقی ندارید، می توانید این مطلب را قدم به قدم دنبال کنید. در اینجا یاد می گیرید که چگونه اسموتی ساده را با مخلوط کن سیدو تهیه کنید.
راهنمای آسیاب کردن قهوه

راهنمای آسیاب کردن قهوه

چگونه و چه مقدار قهوه ام را آسیاب کنم؟ با چه ابزاری این کار را انجام دهم؟ یک کافی لاور زمانی در دم آوری قهوه ناموفق است که از میزان آسیا کردن آن بی خبر باشد! یک قهوه خوب نیازمند آسیاب کردن درست و دقیق است.
coffee-time-500

5 ساعت قبل از خواب قهوه ننوشید

بیش از یک سوم مردم جهان قهوه را دوست دارند و مصرف می کنند. 5 ساعت قبل از خواب قهوه ننوشید، 10 صبح تا 12 ظهر بهترین زمان نوشیدن قهوه
مخلوط کن سیدو

چرا مخلوط کن سیدو؟

مخلوط کن سیدو ابزاری با کیفیت و با دوام و یکی از بهترین تولیدات برند ایتالیایی سیدو است و در عین حال یکی از ابزار های پرکاربرد و ضرروی در کافی شاپ ها و فروشگاه های عرضه آب میوه و بستنی است که کمک شایانی به پرسنل مجموعه شما در راه ارائه خدمات بهتر و