چرا مخلوط کن سیدو؟

مخلوط کن سیدو

چرا مخلوط کن سیدو؟

مخلوط کن و بلندر سیدو | Ceado Blender

مخلوط کن سیدو ابزاری با کیفیت و با دوام  و یکی از بهترین تولیدات برند ایتالیایی سیدو است و در عین حال یکی از ابزار های پرکاربرد و ضرروی در کافی شاپ ها و فروشگاه های عرضه آب میوه و بستنی است که کمک شایانی به پرسنل مجموعه شما در راه ارائه خدمات بهتر و با کیفیت تر می کند.

مخلوط کن در کنار سایر ابزار های و دستگاه های نظیر یخساز، آبمیوه گیر، شیکر و دستگاه بستنی ساز مجموعه شما را به بهترین نحو ممکن محیای سرویس دهی بی وقفه و با کیفیت می کند.

مخلوط کن های سیدو دارای مدل های متنوعی می باشد که انواع موجود در بازار آن به شرح ذیل است.

 1. مخلوط کن حرفه ای سیدو مدل B185
 2. مخلوط کن حرفه ای سیدو مدل B280
 3. مخلوط کن حرفه ای سیدو مدل B283
 4. مخلوط کن حرفه ای سیدو مدل B285

چرا مخلوط کن سیدو؟

قطعا به هنگام خرید مخلوط کن و انتخاب محلوط کن مناسب شما می بایست به نکات مهمی نظیر موارد ذیل توجه کرده و در خرید خود به این موارد توجه کنید.

 • قدرت موتور مخلوط کن
 • جنس تیغه های مخلوط کن
 • میزان تولید صدای مخلوط کن
 • جنس پارچ
 • گنجایش پارچ
 • جنس بدنه مخلوط کن
 • میزان تعداد دور در دقیقه مخلوط کن
 • توانایی مخلوط کن در خرد کردن یخ و سایر ترکیبات سخت

حال با توجه به معیار ها و موارد ذکر شده در بالا شما بعد از آشنایی به ویژگی ها و قابلیت های مخلوط کن سیدو متوجه خواهید شد که مخلوط کن سیدو یکی از بهترین انتخاب های شما می باشد.

blender1
قهوه گانودرما چیست ؟

قهوه گانودرما چیست ؟

قهوه گانودرما نوشیدنی سالم با عصاره قارچ قرمز و دانه های قهوه بو داده است .
طرز تهیه اسموتی خوش مزه با مخلوط کن سیدو

طرز تهیه اسموتی خوش مزه با مخلوط کن سیدو

اگر از چگونگی تهیه اسموتی ها آگاهی دقیقی ندارید، می توانید این مطلب را قدم به قدم دنبال کنید. در اینجا یاد می گیرید که چگونه اسموتی ساده را با مخلوط کن سیدو تهیه کنید.
راهنمای آسیاب کردن قهوه

راهنمای آسیاب کردن قهوه

چگونه و چه مقدار قهوه ام را آسیاب کنم؟ با چه ابزاری این کار را انجام دهم؟ یک کافی لاور زمانی در دم آوری قهوه ناموفق است که از میزان آسیا کردن آن بی خبر باشد! یک قهوه خوب نیازمند آسیاب کردن درست و دقیق است.
coffee-time-500

5 ساعت قبل از خواب قهوه ننوشید

بیش از یک سوم مردم جهان قهوه را دوست دارند و مصرف می کنند. 5 ساعت قبل از خواب قهوه ننوشید، 10 صبح تا 12 ظهر بهترین زمان نوشیدن قهوه
مخلوط کن سیدو

چرا مخلوط کن سیدو؟

مخلوط کن سیدو ابزاری با کیفیت و با دوام و یکی از بهترین تولیدات برند ایتالیایی سیدو است و در عین حال یکی از ابزار های پرکاربرد و ضرروی در کافی شاپ ها و فروشگاه های عرضه آب میوه و بستنی است که کمک شایانی به پرسنل مجموعه شما در راه ارائه خدمات بهتر و